Завжди носи із собою ніж

Завжди носи із собою ніж. Якщо у тебе немає ножа, то піди й купи його.

Не залишай небезпеці шансів.

Завжди носи із собою ніж. Якщо у тебе немає ножа, то піди й купи його. Немає грошей? Продай свій модний «світшот» і купи такий-сякий китайський ganzo. У випадку якщо у твоєму залупостані немає ні магазинів, де можна його придбати, ні ба навіть інтернету, йому на зміну може прийти й звичайна викрутка.

Бери його із собою куди б не йшов. Ніж з тобою коли ти в рваних шортах човгаєш викидати сміття, міцно спить на поясі коли ти водиш свою коханку по парку, висить у тебе на грудях коли ти проходиш співбесіду, завжди близько, завжди готовий вмить прийти на допомогу тобі й твоїм близьким.

Навчись його застосовувати. Пам’ятай, що в руках ідіота навіть найсмертельніша зброя варта не більше ніж чесне слово твоєї колишньої. Відвідуй заняття з ножового бою. У твоєму місті такого немає? В інтернеті є не тільки котики і порнуха. Дивись навчальні відео, практикуйся з друзями, прокачуся.

Будь параноїком. Підозрюй усіх і кожного. Довіряти ти можеш лише Богу і мамі. Симпотна кобітка мило всміхається тобі грайливо прикусивши губу, а наступної миті її дружки у закутку вже вибивають із тебе все лайно. Твій давній товариш після довгої розлуки посміхаючись тисне твою руку, а за мить його «бабочка» вже поселилась між твоїх ребер і помаленьку висмоктує із тебе життя, доки Пєтя змивається із твоїм гаманцем.

З тебе будуть сміятись. Будуть, як пити дати. Тут все просто. Не усвідомлює небезпеки? Відмовляється виглядати з-під рожевих окулярів? Значить не здатний тверезо оцінювати стан речей. Значить яйця свої продав, пропив, просрав. Відчуй свою вищість, посміхнись і, за наявності хорошого настрою, популярно поясни йому основні принципи насильства з любові.

Ця держава хоче бачити тебе беззбройним і переляканим недомірком. Твій ніж — це єдина зброя яку, вони не засцяли тобі довірити, бо впевнені, що ти нею знехтуєш, як і більшість. Тож не дозволяй їм мати рацію.©

І пам’ятай — спочатку у Швейцарії з’явилися ножі, а вже потім і гроші, і годинники.