Blade Brothers — 8 років!

Сьогодні клубу спортивного ножового бою Blade Brothers виповнюється 8 років.
За цей час ми зробили багато чого.
Ми здобули кілька десятків призових місць на змаганнях і в чоловічій, і в жіночій номінації, зробивши знак Blade Brothers символом добре тренованого та небезпечного бійця. Наш технічний арсенал збільшився, додавши до себе нові спортивні техніки та техніки самозахисту. Ми постійно проводимо заходи з популяризації нашого спорту — семінари, тренінги, показові виступи. За весь цей час ми зробили багато, створюючи наш спорт з нуля.
Але за минулий рік був зроблений просто колосальний обсяг робіт. Ми відкрили філіал клубу у Львові, який вже показав непогані результати на змаганнях, і будемо рости далі після проведення інструкторського курсу в Києві в серпні цього року. Ми провели найбільші змагання за всю історію ножового спорту в Україні — Кубок Східного Корпусу, що зібрав понад сотню бійців, чоловіків та жінок. Ми поновили проведення нашого власного турніру Кубок Blade Brothers, зібравши понад пів сотні бійців, це найбільший показник за всю історію нашого Кубку. Ми взяли участь у створенні партизанського руху в Харкові, зробивши ножовий бій одною з дисциплін в підготовці його бійців. Наші інструктори та бійці наразі несуть службу в добровольчих підрозділах МВС та ЗСУ, багато хто брав участь у бойових діях, захищаючи свою країну. Ми тренуємо побратимів у Східному Корпусі, Азові, Національній Гвардії та допомагаємо волонтерському руху.
Наразі ми знаходимось на етапі стрімкого зросту. І я хочу, щоб кожен, хто має відношення до клубу — кожний боєць, інструктор, саппортер що малює афіші чи знімає змагання на відео, щоб кожен з вас усвідомив, частиною якого величного руху він є. Ми робимо щось нове — новий спорт, нову армію, нову країну. Робимо щось нове і дуже конкретне, на відміну від розмитих програм політичних партій. Робимо, спираючись лише на свої сили.
Я хочу, щоб ви усвідомили це і пишались цим.
Як я пишаюся всіма вами.

9dGMcfmH4mY

14Rn7y_2Xs8

C54FYc_Ovbs

EY6QptvdzLI