Львів, Київ, Харків.

Друзі, ми починаємо новий тренувальний сезон.
Тренуватиму не я, тренуватимуть навчені мною тренери.

Харьков

Львів

Київ

Що чекає на вас в наших залах:

1. Ножовий бій такий самий вид спорту, як і, наприклад, бокс чи боротьба. Тобто буде багато фізухи. Боятися цього не треба, ми даємо навантаження таким чином, що виживуть всі, навіть якщо ніколи нічим не займався. Спочатку, звичайно, буде трохи важко, через 2 тижні легше, а через місяць вже можна буде в процесі курити дорогу сігару і пити коньяк. Жартую, не можна буде, бо ми весь час потроху збільшуємо навантаження, щоб стимулювати розвиток спортсмена:) Тобто важко буде весь час, але це вас розвиватиме.

2. Техніка. Всю техніку ножового бою нашого клубу ми придумали самі, виходячи з того, що вона має бути універсальною і легко вчитися. З нашими методиками за пів року сумлінних занять можна стати непоганим бійцем середнього рівня. Не чемпіоном, але досить вправним.

3. Спаринги. Теорія без практики безплідна, кожний елемент по мірі його вивчення ми будемо закріплювати в спарингу. Боятися цього знову ж таки не треба, в нас все відбувається поступово і акуратно.

4. Самозахист. В нас є 3 тренувальних розділа — спортивний, вуличний, армійський.
В спортивному ми будемо укріплювати своє тіло, вивчати техніку роботи ножем та вчитися битися. У вуличному розділу вчитимемось реалізувати все це в умовах вуличного конфлікту, з ножем чи проти нього. В армійському розділі все по-іншому, це окрема розмова.

Що треба мати з собою.
Обовязково змінне взуття. Є душ, то можна брати рушник та інше. Дівчатам треба фехтувальні або звичайні спортивні жіночі нагрудники, не одразу, але з часом треба буде.
Важливо не мати медичних протипоказань щодо занять спортом.

Ну й пам’ятайте, що спорт — це прикольно. В нашому клубі ми даємо можливість реалізуватися людині з будь-якою цілеспрямованістю. Хочеш драйву та адреналіну — ласкаво просимо на змагання. Хочеш поступово розвиватися для власного задоволення — для тебе в нас є група здоров’я.
Приходьте, в нас весело й корисно!

Олександр Воробєй, засновник клубу.