Кубок Східного Корпусу-2014

v2


Останні змагання зі спортивного ножового бою, які проводили ми, українські патріотичні клуби, відбулися 16 листопада 2013 року. Це був турнір, присвячений пам’яті Романа Воловніка – націоналіста, спортсмена та бійця, що загинув в 2011 році в автокатастрофі. Потім почався Майдан, і з тої пори було вже не до змагань.
Багато хто з нас брав участь в тих подіях, потім хтось пішов добровольцем в батальйони «Азов» та «Шахтарськ», хтось зайнявся волонтерською діяльністю, хтось тренував загони самооборони.
Коли Східний Корпус організував партизанський рух в Харкові, наш клуб спортивного ножового бою “Blade Brothers” взяв активну участь в цьому, зокрема ми ведемо тренування з ножового бою.
Кожні навички мають періодично проходить випробування, тест, наскільки людина здатна реалізувати їх в умовах стресової ситуації. Змагання моделюють таку ситуацію, бо на двобій проти тебе виходить незнайома людина, яка тебе боїться і хоче забити макетом ножа, так само як і ти. Тому наш клуб разом зі Східним Корпусом проводить ці змагання. Щоб бійці відчули атмосферу двобою, проявили силу духу та випробували себе у протистоянні з іншою озброєною людиною.
Отже, 15 листопада в Харкові запрошуємо вас на змагання зі спортивного ножового бою «Кубок Східного Корпусу». Участь і вхід вільні, тобто прийти подивиться теж можна.
Зустріч ВК http://vk.com/sxidcorpcup